2018-10-30T09:00:00+03:00
2018-10-30T019:00:00+03:00
Маркетингова агенція Play
a.shepel@play-ua.com 0 800 33 97 67
КВЦ "Парковий"
Паркова дорога, 16а Київ, Україна
https://deforum.com.ua/assets/images/social.jpg

StealthMail. Як захистити свою компанію від 96% кібератак?

Вам відомо, що 96% усіх кібератак у світі розпочинаються з електронної пошти?

Поштовий протокол SMTP передає дані листування у відкритому вигляді, використовуючи для цього сервера третіх сторін. Вразливість цього протоколу – реальна загроза крадіжки даних.

Так, ситуація дійсно критична.

Фішінг, кража корпоративної електронної пошти, MITM-атака, шкідливе ПО із вимогою викупу – кількість схем злому незліченна.

Згідно дослідження IBM, через крадіжку корпоративних даних в середньому компанія несе збитки у розмірі 3.8 мільйонів доларів, а кількість атак зростає щорічно. Вже пізно задаватися питанням: «Мій бізнес під загрозою?»

Наразі актуальним є тільки запитання: «Чи не крадуть у мене прямо зараз?»

StealthMail – рішення, яке забезпечує абсолютну безпеку та приватність електронного листування у Microsoft Office 365.

Співробітники вашої компанії можуть продовжувати використовувати Microsoft Outlook у якості основного поштового клієнта. В той час як StealthMail забезпечуватиме безпеку непомітно для них.

StealthMail розгортається в корпоративного Azure просторі і перебуває під повним контролем вашої компанії. Саме Microsoft Azure надає змогу забезпечити надвисокий рівень безпеки зберігання даних і гнучкість налаштування сервісу відповідно до потреб компанії.

Щоб дізнатися більше про вектори атак на дані, які пересилаються електронною поштою, та методи захисту, приходьте на нашу доповідь.

Якщо ви хочете дізнатися, як саме StealthMail може захистити вашу компанію від №1 вектора кібератак, переходьте на https://stealthmail.com/ сьогодні.