2018-10-30T09:00:00+03:00
2018-10-30T019:00:00+03:00
Маркетингова агенція Play
a.shepel@play-ua.com 0 800 33 97 67
КВЦ "Парковий"
Паркова дорога, 16а Київ, Україна
https://deforum.com.ua/assets/images/social.jpg

Як роботизація дозволяє скоротити витрати на повторну обробку даних на 20-40%?

Одним із мегатрендів, які визначають розвиток бізнесу та суспільства на найближчі десятиріччя, є впровадження цифрових технологій: штучний інтелект, освітні ІТ-системи, блокчейн, дрони, 3D-друк, промислова і офісна роботизація. Огляд нових технологій, що підвищують ефективність організації при стабільній та навіть скороченій кількості співробітників, а також різних моделей розвитку роботизації в компаніях, підготували фахівці компанії EY в Україні в рамках проекту з вивчення галузевих трендів, ініційованого спільно з «Київстар».
Робот для автоматизації бізнес-процесів – це програмне забезпечення, що запускається на комп'ютері користувача. Воно імітує дії людини, виконуючи завдання згідно з відповідними правилами. Роботи обробляють електронні документи, таблиці, взаємодіють з системами обліку та звітності, онлайн-ресурсами та електронною поштою.
Роботизація офісних процесів дозволяє скоротити витрати на 20-40% в повторюваних процесах обробки даних, які можна алгоритмізувати: функції управління персоналом і фінансів, управління ланцюгами постачання, інформаційні технології продажів та клієнтської підтримки. Вона підвищує надійність, точність виконання операцій, знімає пікові навантаження в процесі закриття періоду, міграції даних при впровадженні ІТ-систем, підвищує якість проходження аудиту, знижує рівень операційних ризиків. Програми для роботизації легко опановуються користувачами, які не є ІТ-фахівцями.
https://www.ey.com/ua/uk/newsroom/news-releases/news-ey-ksbd-robotics