2018-10-30T09:00:00+03:00
2018-10-30T019:00:00+03:00
Маркетингова агенція Play
a.shepel@play-ua.com 0 800 33 97 67
КВЦ "Парковий"
Паркова дорога, 16а Київ, Україна
https://deforum.com.ua/assets/images/social.jpg

Як розвиток штучного інтелекту сприятиме створенню робочих місць в цій галузі?

За результатами опитування 122 керівників компаній, проведеного компанією EY спільно з виданням Огляд технологій Массачусетського технологічного інституту на конференції з цифрових технологій EmTech, очікується поширення технологій AI (artificial intelligence, штучний інтелект) та зміна структури традиційних професій. 52% респондентів вважають, що AI позитивно вплине на створення робочих місць. 32% вважають, що при впровадженні AI буде створено більше робочих місць, ніж втрачено. Ще 20% передбачають, що AI сприятиме істотному зростанню кількості нових робочих місць та економічному розвитку.
Планам організацій, які запроваджують технології AI, дедалі частіше перешкоджає нестача кадрів із профільними знаннями та навичками. За результатами опитування EY нестача професіоналів у сфері запровадження AI є головною проблемою в масштабах всієї організації для 80% респондентів. Іншими ключовими проблемами є відсутність застосування AI для наявних бізнес-процесів - 53%, недостатнє розуміння можливостей AI та брак підтримки від керівництва - 48%, а також низька достовірність та якість даних, що використовуються для AI - 48%.
Опитування виявило три основні завдання, які бізнес-лідери прагнуть вирішити за допомогою AI:
покращення та/або розробка нових продуктів і послуг - 54%
оптимізація витрат та/або бізнес-процесів - 50%
прискорення процесу прийняття рішень - 49%
Опитування також продемонструвало, що, хоча організації бачать потенціал успішної реалізації AI, 52% респондентів не аналізують результати його запровадження та не вимірюють ключові показники ефективності (KPI), що пов’язані з AI. Замість цього компанії орієнтуються на запровадження пілотних проектів і навчання співробітників.