2018-10-30T09:00:00+03:00
2018-10-30T019:00:00+03:00
Маркетингова агенція Play
a.shepel@play-ua.com 0 800 33 97 67
КВЦ "Парковий"
Паркова дорога, 16а Київ, Україна
https://deforum.com.ua/assets/images/social.jpg

Як захистити корпоративну інформацію в умовах переходу на хмарні платформи з SafeDox?

В організаціях зростає рівень використання особистих пристроїв, що призводить до збільшення числа навмисних або випадкових фактів витоку корпоративної інформації.
До 90% конфіденційної інформації «зливається» помилково. 80% корпоративних систем мають складний і неповороткий інтерфейс. Наземні рішення вимагають складного
підключення для віддаленої роботи. Все це лише ускладнює проблему безпечного регулювання корпоративної інформації. Який простий з цього вихід? Почати користуватись SafeDox.
Система захисту інформації, вбудована в SafeDox, дозволить вирішити цю проблему за рахунок шифрування важливих документів і заборони передачі їх в неавторизоване організацією ПО. Впровадивши SafeDox, Ви значно прискорите процеси за рахунок використання мобільності Ваших користувачів без шкоди для безпеки конфіденційної інформації.
Серед переваг SafeDox: можливість маркування конфіденційної інформації, виконання завдань з системи в пошті / мессенджері або мобільному додатку, управління політиками
поширення маркованої інформації, можливість запустити процес узгодження прямо
з клієнта Word, можливість віддаленого знищення маркованої інформації, можливість роботи звідусіль при наявності інтернету. Перехід на платформу SafeDox відбувається без зайвих зусиль та може інтегруватися напряму у звичні для співробітників додатки.