2018-10-30T09:00:00+03:00
2018-10-30T019:00:00+03:00
Маркетингова агенція Play
a.shepel@play-ua.com 0 800 33 97 67
КВЦ "Парковий"
Паркова дорога, 16а Київ, Україна
https://deforum.com.ua/assets/images/social.jpg

Положення про обмін та повернення квитків

Перш ніж придбати квиток, будь ласка, ознайомтеся з правилами скасування покупки і повернення сплачених грошових коштів за придбаний на сайті https://deforum.com.ua Квиток на Захід.

Клієнт, який придбав квиток і зробив всі необхідні платежі, може звернутися в ТОВ «Плей БТЛ» з проханням здійснити повернення придбаного ним квитка і отримати сплачені за нього гроші (в порядку та на умовах, визначених Положенням), в разі:

 1. Скасування Заходу.
 2. Зміна істотних умов Заходу (час, дата або місце проведення Заходу).
 3. Зміна особистих планів Клієнта.

У разі виникнення однієї із зазначених причин, Клієнт звертається до ТОВ «Плей БТЛ» зі зверненням (за наступними посиланнями: офіційна сторінка заходу на FB https://www.facebook.com/deforumua/, гаряча лінія 0-800-33-97-67, електронна адреса організатора: a.shepel@play-ua.com) і надає копію документа, що підтверджує його особу.

Звернення щодо повернення Квитків обов'язково має містити наступну інформацію:

 • дані покупця (П.І.Б.);
 • індивідуальний податковий номер покупця;
 • назва Заходу;
 • кількість квитків і їх штрих-код;
 • номінальну вартість квитків;
 • для повернення грошових коштів юридичній особі необхідно отримати від нього лист, в якому буде вказана причина повернення грошових коштів і банківські реквізити, на які необхідно повернути гроші;
 • для повернення грошових коштів фізичній особі на карту необхідно отримати від фізичної особи заяву, в якому буде вказана причина повернення, дата запиту на повернення, номер картки банку і якщо ця картка НЕ Приватбанку, то додатково необхідно вказати банківські реквізити банку: найменування банку, розрахунковий рахунок, МФО;
 • дату;
 • підпис.

* якщо Клієнт звертається до ТОВ «Плей БТЛ» на підставі виникнення причин, передбачених п.3 даного Положення - в зазначеному зверненні додатково вказуються причини для такого звернення.

Звернення щодо повернення Квитків приймається ТОВ «Плей БТЛ» тільки при дотриманні клієнтом зазначених вимог до такого звернення. За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні.

Звернення, спрямоване Клієнтом на підставі п.3 даного положення, приймається ТОВ «Плей БТЛ» тільки в разі, якщо таке звернення надійшло не менше ніж за 10 днів до Форуму (тобто до 00:00 19.10.2018 р.).

Квитки, придбані після 19.10.2018 року включно, обміну та поверненню не підлгають; а звернення щодо обміну та повернення Квитків, подані після 19.10.2018 р. включно, розглядатись не будуть.

При зверненні, що направлено Клієнтом на підставі п. 3 вищезазначеного переліку, сума, яка підлягає поверненню Клієнту, визначається в залежності від дати звернення покупця до ТОВ «Плей БТЛ», а саме у випадку, якщо ТОВ «Плей БТЛ» отримав таке звернення:

 • більш ніж за 40 днів до початку Заходу – Учаснику повертається 50% від вартості Квитка, придбаного Клієнтом;
 • менше ніж за 40 днів, але не більше, ніж за 20 днів до початку Заходу – Учаснику повертається 30% від вартості Квитка, придбаного Клієнтом;
 • менше ніж за 20 днів, але не більше, ніж за 10 днів до початку Заходу – Учаснику повертається 10% від вартості Квитка, придбаного Клієнтом;
 • менше ніж за 10 днів до початку Заходу – вартість Квитка, придбаного Клієнтом, не повертається.

Повернення грошових коштів Клієнтам проводиться виключно в безготівковій формі.

Шаблон заяви на повернення тут.