2018-10-30T09:00:00+03:00
2018-10-30T019:00:00+03:00
Маркетингова агенція Play
a.shepel@play-ua.com 0 800 33 97 67
КВЦ "Парковий"
Паркова дорога, 16а Київ, Україна
https://deforum.com.ua/assets/images/social.jpg

Бєльський Сергій

Cloud Solution Architect, qiio, УкраЇна

Багатопрофільний експерт з більш як 10-річним досвідом проектування, розробки та впровадження хмарних і гібридних архітектур, а також інфраструктури для програмних рішень на платформах Microsoft Azure і Microsoft SharePoint.

Володіє здібностями і навичками управління проектними командами для успішної реалізації рішень найвищої якості.

Керував SharePoint Competence Center, що працював в одній з компаній-партнерів Microsoft, а також впроваджував електронний документообіг в Адміністрації Президента України.

З 2010 по 2017 мав статус Microsoft Most Valuable Professional.

Організатор заходів для технічної спільноти, автор публікацій та спікер на багатьох локальних та міжнародних конференціях, зокрема Microsoft TechEd, SQLSaturday, MS Swit.

Керівник української спільноти по IoT і SharePoint.

Презентації на DE Forum

17:15 - 18:00
Підприємство IoT або Докер в пивомашині. Стратегія створення і розгортання програмного забезпечення для промислових компаній
Інформаційні технології

Бєльський Сергій, Архітектор хмарних рішень qiio. Історія створення і впровадження IoT концентратора, завдяки якому можна побудувати рішення для управління телеметрією, використовуючи сучасні хмарні технології Microsoft Azure. В презентації розглянемо архітектуру програмного забезпечення трьох промислових компаній, які впровадили IoT рішення, і, тим самим, зменшили витрати на логістику та використання ресурсів.