2018-10-30T09:00:00+03:00
2018-10-30T019:00:00+03:00
Маркетингова агенція Play
a.shepel@play-ua.com 0 800 33 97 67
КВЦ "Парковий"
Паркова дорога, 16а Київ, Україна
https://deforum.com.ua/assets/images/social.jpg

Інформаційні технології - DE Forum

Модератор:

Олександр Краковецький

CEO DevRain Solutions

Останнім часом все більше розмов ведеться стосовно цифрової трансформації бізнесу, але мало виникає дискусій про те, як повинен при цьому змінюватися стиль роботи корпоративних ІТ-структур. Дізнайтесь більше про сучасні інформаційні технології, тренди та рішення, що допоможуть здійснити цифрову трансформацію бізнесу та покращити бізнес-процеси. ІТ трек буде цікавий, в першу чергу, розробникам та архітекторам програмних рішень, спеціалістам DevOps, а також керівникам бізнесів, які орієнтовані на використання інформаційних технологій. Дізнайтесь більше про хмарні технології, безпеку, штучний інтелект, бізнес аналітику та IoT.

За підтримки:

Програма на DE Forum

09:00 - 10:00
Реєстрація та ранкова кава
10:00 - 10:05
Відкриття форуму
10:05 - 10:15
KEYNOTE. Вітальне слово

Anke Den Ouden, Генеральний директор Microsoft CEE Multicountry

10:15 - 10:45
KEYNOTE. Цифрова трансформація. Огляд ключових індустрій

Joacim Damgard, Операційний директор Microsoft, Центральна та Східна Європа

10:45 - 11:10
KEYNOTE. Як технології майбутнього змінять український бізнес?

Анатолій Амелін, Засновник та Директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future

11:10 - 11:30
KEYNOTE. Хто очолить Вашу цифрову трансформацію?

Тетяна Фурцева, Старший Партнер, Директор WE Partners Україна

11:30 - 11:45
Networking
11:45 - 12:30
Інтеграція Bot Framework з Microsoft Teams

Технології для спільної роботи та швидкого зв'язку зі співробітниками, зокрема, Microsoft Teams, стають все більш популярними. Однак для отримання максимальної користі рекомендується налаштувати інтеграцію з іншим програмним забезпеченням та сервісами, щоб більшість щоденних завдань можна було вирішити, не виходячи з вікна месенджера. В доповіді ми розглянемо можливість інтеграції ваших продуктів з Microsoft Teams, а також чат-ботами, створеними за допомогою Microsoft Bot Framework.

12:40 - 13:25
Створюємо продукти зі штучним інтелектом на платформі Microsoft AI

Олександр Краковецький, Генеральний директор DevRain Solutions. Чи може програмне забезпечення бачити те, що й Ви? А зрозуміти написаний текст чи відео? З платформою Microsoft AI це можливо. В доповіді будуть розглянуті такі інструменти та сервіси, як Azure Cognitive Services, ML.NET, Azure ML Studio, Microsoft Bot Framework та ін.

13:35 - 14:20
Екосистема Power BI

Power BI почав завойовувати світ з моменту свого першого релізу в середині 2015 р. З того часу Power BI став потужним та цінним інструментом. В презентації поговоримо про важливі складові екосистеми Power BI, зокрема, Power BI Pro, Premium, Report Server, Embedded та ін.

14:30 - 15:15
Як створити хмарну інфраструкруту без паролів

В чому принципова різниця між використанням паролів та аутентифікацією через сервісний запис? Які недоліки має використання паролів та як їх виправити? Під час доповіді буде розглянуто сценарій впровадження безпарольної інфраструктури для системи у хмарі, яка займається обробкою медичних даних.

15:25 - 16:10
Міграція бази данних в Azure. Як це зробити і чи потрібно це вам?

Денис Рєзнік, Архітектор даних Intapp. Мігрувати чи не мігрувати базу даних в Azure? Сьогодні ці питання виникаюсь все частіше і частіше. Незадовільний перфоманс локальної бази, великі кошти на обслуговування заліза, відмовостійкість локального рішення, і багато інших питань примушують нас замислюватися над міграцією. І основний момент у всьому цьому - розібратись, де дійсно база даних в Azure надасть вам перевагу, а де краще обійтись локальними ресурсами чи ресурсами місцевого датацентру. Основна задача доповіді - допомогти розібратися в тонкощах використання тієї чи іншої архітектури і дати відповідь на головне питання - чи потрібно вам мігрувати вашу базу даних в Azure.

16:20 - 17:05
Як і навіщо використовувати контейнери в Azure?

Коли IT фахівці вперше знайомляться з технологіями контейнеризації застосунків, нерідко виникає питання, чи потрібно воно, якщо наші системи працюють у хмарному середовищі. Дійсно, рішення “Platform as as Service” дозволяє абстрагуватись від низькорівневих деталей, як-то фізичні сервери, мережа, сховище та інше. І додавання ще одного рівня віртуалізації, яким можна вважати контейнери, може здаватись зайвим. Проте таке рішення має ряд переваг як для бізнесу, так і для розробників. І саме про такі переваги ми і поговоримо.

17:15 - 18:00
Підприємство IoT або Докер в пивомашині. Стратегія створення і розгортання програмного забезпечення для промислових компаній

Бєльський Сергій, Архітектор хмарних рішень qiio. Історія створення і впровадження IoT концентратора, завдяки якому можна побудувати рішення для управління телеметрією, використовуючи сучасні хмарні технології Microsoft Azure. В презентації розглянемо архітектуру програмного забезпечення трьох промислових компаній, які впровадили IoT рішення, і, тим самим, зменшили витрати на логістику та використання ресурсів.